(Arsenal: Macey, Debuchy, Monreal, Arteta, Ramsey, Reine-Adelaide, Willock)
(Sunderland: Mannone, Jones, Borini, Defoe, M'Vila, Mavrias, Beadling)

Faule: 13 - 6
Spalone: 1 - 2
Żółte kartki: 1 - 0
Czerwone kartki: 0 - 0

Powtórka z rozrywki. Kanonierzy wygrali już spotkanie z Sunderlandem w tym sezonie zarówno takim samym wynikiem oraz faktem, że było ono rozgrywane u siebie, a strzelcami bramek byli Ci sami gracze. To spotkanie w Pucharze Anglii wygrane było można powiedzieć małym pokładem sił. Co prawda to Arsenal jako pierwszy stracił bramkę ale był to ewidentny błąd obrońców, a precyzyjnie mówiąc niefrasobliwość czy wypadek przy pracy. Szybka odpowiedź, podanie Walcotta i wykończenie Campbella i do szatni piłkarze schodzili przy wyniku 1:1.
Druga połowa do dalsza gra pod dyktando Arsenalu. W odstępie paru minut padają jeszcze kolejne dwie bramki dla podopiecznych Wengera i w ten sposób ustala się wynik meczu. Dwie świetne asysty Bellerina i bramki zdobywają kolejno - Ramsey (po fantastycznej wymianie z kolegami) i Giroud.
Pewna wygrana i awans do kolejnej rundy The FA Cup.