(Arsenal: Cech, Monreal, Gabriel, Xhaka, Elneny, Oxlade-Chamberlain, Walcott.)
(PSG: Trapp, Kimpembe, Nkunku, Ben Arfa, Ikone, Jese, Augustin)

Faule: 9 - 9
Spalone: 4 - 2
Żółte kartki: 2 - 2
Czerwone kartki: 0 - 0

No i niestety PSG pomimo lepszej gry biorąc pod uwagę całokształt tegoż spotkania wywozi niesamowicie cenny remis. Cenny ponieważ daje on awans na pierwszą lokatę w grupie. Remis 1:1 lub 0:0 dawał pierwsze miejsce Kanonierom. Pomimo, iż Paryżanie przez większość meczu przeważali to jednak nie był to doskonały dla nich występ. Bardzo duża nieskuteczność i głupie straty, które z drugiej strony nie zostały wykorzystane przez Arsenal.
Tak jak w pierwszym spotkaniu, tak i tutaj wynik otworzył Cavani wbijając piłkę do siatki po świetnym dograniu Matuidiego. W doliczonym czasie pierwszej połowy do wyrównania doprowadził Giroud, wykorzystując rzut karny po faulu Krychowiaka na Alexisie.
W drugiej połowie lepiej zaprezentowali się podopieczni Wengera lecz bramki strzelano już do własnych siatek. Najpierw samobója wbił Veratti dając prowadzenie Arsenalowi, a w końcówce po świetnym strzale Lucasa Moury piłkę głową musnął Iwobi myląc Ospinę.